Divergencia, Rezistencia, EXPERIMENT - prečítajte si tretiu kapitolu!  

Posted in

Tešíte sa na záver série Divergencia?
Zaujíma vás, ako príbeh skončí?
Chcete vedieť, prečo sa kniha volá Experiment? :D

V spolupráci s vydavateľstvom Slovart, FB stránkou SlovartBooklab a ďalšími šiestimi blogermi si exkluzívne pred vydaním môžete prečítať prvých SEDEM kapitol! U mňa dnes nájdete tú s číslom 3.

Prvá kapitola: Luce
Druhá kapitola: Domčo
Tretia kapitola: Luu
Štvrtá kapitola: Miruš
Piata kapitola: Madžgy
Šiesta kapitola: Lia a Minnie
Siedma kapitola: Judit

Romány Divergencia a Rezistencia vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta. Teraz nastal čas zistiť, či to nebol všetko len EXPERIMENT!
Tris a Tobias sú opäť spolu – ale za akú cenu. Systém frakcií je kompletne rozvrátený, polovica mesta leží v troskách. Spoločnosť však potrebuje vodcov, a tak sa k moci dostávajú tí, ktorými doteraz ostatní opovrhovali. Bezprizorní. Všetci však myslia iba na pomstu. A tak to vyzerá, akoby len vymenili diktátorku v čierno-modro kostýme za inú v otrhaných šatách.
Mesto je v rozklade a jediná záchrana môže prísť zvonku. Tris a Tobias sa vydávajú za plot, aby sa pokúsili odhaliť pravdu o svojom meste. Je naozaj možné, že sú len súčasťou experimentu, z ktorého niet úniku? Alebo je aj toto len ďalšia simulácia?

This entry was posted on sobota, marca 15, 2014 and is filed under . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Prihlásiť na odber: Zverejniť komentáre (Atom) .

0 komentárov

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...