Fanúšikovia Kostí, pripravte sa na Virózu! [UKÁŽKA]  

Posted in

Pokiaľ vás za posledných asi päť rokov nevyháňajú rodičia od televízie už po Deduškovi Večerníčkovi, museli ste minimálne počuť o kriminálnom seriáli Kosti. (Minule sa mi podarilo šokovať niekoľko ľudí tým, že vznikol podľa knižnej predlohy, a že autorkine knihy dokonca na Slovensku vychádzajú...) 

Ešte viac vás môže šokovať, že autorka okrem iného spáchala spolu so svojim synom aj YA sériu v hlavnej úlohe s neterou doktorky Brennanovej, Tory. Prvý diel nesie názov VIRÓZA, vychádza 5. 6. 2013 a akej záhade sa Tory postaví si môžete prečítať v ukážke...

Tory je neterou najslávnejšej forenznej antropologičky
Temperance "Kosti" Brennanovej. Niet divu, že jej učarovali kosti a mŕtvoly.

Keďže žije na takmer opustenom ostrove v Charlestone, nemá priveľa možností na rozširovanie svojich vedomostí. Teda len dovtedy, kým so svojimi šibnutými kamošmi nenatrafia na hrob dievčaťa spred štyridsiatich rokov. Všetci si kladú otázku, či má mŕtvola niečo spoločné s chorým šteňaťom, ktoré zachránili z pokusných laboratórií na ostrove. Odložený prípad mŕtveho dievčaťa je najzaujímavejšou udalosťou roka a Tory sa s kamošmi ocitne v smrteľnom nebezpečenstve. Vyviazne z neho len vďaka novým schopnostiam, ktoré sú viac zvieracie ako ľudské. Skrýva sa tajomstvo zabudnutej vraždy aj premeny v Torinom tele v zachránenom šteňati?

Nefunguje? Kliknite -sem-.

This entry was posted on utorok, mája 14, 2013 and is filed under . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Prihlásiť na odber: Zverejniť komentáre (Atom) .

2 komentárov

Milujem ten seriál 8) Bones a Booth sú úžasní 8P z autorkiných kníh sa chystám čítať práve toto 8)

Ja som veľmi zvedavá, ako to bude vyzerať - počula som, že to bude zase taká knižná omdlievačka a lá Mechanický anjel :D

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...